Batak Oyunu indir

Batak oyunu indiriniz ve bilgisayarınız da tam donanımlı ilk batak oyununu oynayın. Oyun bildiğimiz batak oyununun elektronik ortama aktarılmış ilk versiyonu denilebilir. Oyunumuz popüler batak kurallarının bir araya toplanması ile oluşturulmuştur. Bildiğiniz üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çeşitli kurallar yer almaktadır. Batak oyunu bunların harmanlamasıyla oluşturulmuş, uluslararası bir oyun haline gelmiştir.Oyun kurallarına, editörümüz oyunu deneyerek ulaştı ve şimdi size oyun kurallarından bahsedecek:

Editör gözü ile batak oyunu kuralları:

Oyunumuz da ilk aşama olarak kağıtlar 13′erli olarak dağıtılıyor. Dağıtılma aşamasının bitmesiyle oyuncuların ellerini kısaca analiz etmesi ve tahminen kaç alacağını söylemesi gerekiyor. Bu işlem sırasıyla, kağıtları dağıtan kişinin sağ tarafından başlar. Oyun da minimum 5 demeni gerekiyor. Eğer 1-2-3-4 gibi bir ihale bedelini söylerseniz, Batak Oyunu indir programı bunu es geçmek olarak algılayacak ve pas demiş olacaksınız. 5 veya daha fazlasını söyleme hakkınız sizde saklı kalmaktadır. Elinizin alırından fazlasını söylememenizi, kağıtlarınızı bu aşama da iyi analiz etmenizi tavsiye ederiz.

Batak oyunun da önemli olan diğer noktalardan bir taneside, başkası ihaleye girse dahi en az 1 alma zorunluluğunuz. Eğer ki oyun içerisinde yer alan ellerden bir tanesinde yada daha fazlasın da en az 1 alamazsanız, ihaleye giren oyuncunun ihalesine batarsınız. Örneğin; 7′ye giren bir oyuncunun oyununda eğer siz 1 alamazsanız 7′ye batarsınız ve hanenize -7 yazılır. Bu da oyun içerisinde sizi zorlu bir aşamanın beklediğinin habercisidir.

Oyun oldukça geliştirilmiş özelliklere sahip ve son versiyon olan bu sürümde daha da geliştirilmiş. Artık ayarlar kısmından daha çok bölüme ayar yapabiliyorsunuz. Oyun kağıtları çeşitli desenler ile renklendirilmiş ve oldukça hoşunuza gidecek.

Oyun da ilk sırayı kovalamak için mutlaka akıllı hamleler yapmak zorundasınız. Belirli bir süre oynadıktan sonra, alışkanlıklarınız sayesinde ilk sıraya ulaşacağınıza eminiz.

Batak Oyunu indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>