Online Ve Ücretsiz Batak Oyna

Online olarak batak oynamak indirmekten daha kolay gelebiliyor bazen. Bunun içinde online oyun sitelerine yöneliyor kullanıcılar. En popüleride bu aralar Facebook olsa gerek. Özellikle mynet tarafından uygulama olarak kullanıcılara sunulan çanak batak inanılmaz bir ilgi gördü. An itibariyle Facebook üzerinde oynayanların sayısı milyon üzerinde diyebiliriz.

Kullanıcıların özellikle bu tür siteleri tercih etmeleri dosya indirmekten kaçınmalarının yanı sıra, aynı zaman da online oyuncular yani gerçek oyuncularla da oynamalarından kaynaklanıyor. Sitemiz aracılığı ile indirdiğiniz ve kurduğunuz dosyalar size bazı konular da avantaj sağlayabiliyor. Bunlardan en önemlisi rakibiniz bir makina ve hızlı oyun için tasarlanmış.

Fakat online batak oynarken dikkat çeken ise oyuncuları çok fazla bekliyorsunuz, internet bağlantınız ya da bağlantıları kesiliyor, diğer işleri ile uğraşırken oyundan kopuyorlar, unutuyorlar vs. Bu saydığımız özelliklerde bütün batak kullanıcılarının en büyük handikapı denilebilir.

Eğer online oyuncular ile oynamak istiyorsanız facebook üzerinden çanak batak oynayın. Ama diyorsanız ki ben bilgisayarımdan kimseyle uğraşmadan oynamak istiyorum, o zaman sitemiz aracılığı ile indirin son model batak oyunlarını.

Aslın da sadece Facebook ile sınırlı kalmamak lazım. Türk sitelerinden myjest‘de kullanıcılarına odalar vasıtasıyla batak ve türevlerini oynama imkanı sağlıyor. Dünya da ün salmış bir diğer Türk sitesi ise Gamyun. Bu site oldukça meşhur ve sadece Türkiye sınırları ile sınırlı kalmamış, şöhretini tüm Dünya’ya taşımış.Siteye girdiğiniz anda da zaten farkı hissediyor. sitenin oyun için tasarlandığını farkedebiliyorsunuz.

Online batak oynamak konusun da dikkat edeceğiniz en önemli nokta ücretli olarak isim yapan sitelere asla takılmamanız. Eğer bu tür sitelere giriş yaparsanız maddi açıdan zarara uğrayabilirsiniz değil uğrarsınız.

Zamanla sayfamız üzerinden sizlere site tanıtımlarını gerçekleştireceğiz. Sayfamızı takip edin ve belirtilen siteleri deneyin.