Eşli Batak indir

Eşli batak oyun severlerin daha doğrusu kart oyunları severlerin en çok tercih ettiği kart oyunu türlerinden. Özellikle grup halinde oynanabilmesi oyunun bu denli popüler hale gelmesinde en büyük etken. Sizde arkadaşlarınız ile zevkli ve bir o kadar da heyecanlı dakikalar geçirdiğiniz, eşli batak oyununu bilgisayarınızda da oynamak isterseniz, sitemiz vasıtası ile indireceğiniz oyunumuz tam size göre diyebiliriz.

Öncelikle kartların dağıtılmasını bekleyeceğiz, kartlarımız dağıtılınca da sırasıyla herkes elinin alabileceği bir sayı söylüyor ve bu sırasıyla ilerliyor. Elinizin alırından fazlasını söylememeye dikkat edin. Ancak zor durumda kalırsanız yüksek yani elinizin alabileceğinden fazla bir sayı söylemenizde fayda var.Hemen batak indir

İhaleye girildiğinde ise en yüksek ihale rakamını söyleyen kişinin eşi elini yere indirir ve bütün oyuncular tarafından gözlemlenebilir. Oyuncu elinin alabileceği en fazla sayıyı almalıdır. AS en büyük 2′li ise en düşük kağıttır.

İhaleye giren kişi örneğin 8′e girmişse mutlaka 8 almalı, alamadığı takdirde -8 hanesine yazılacaktır. 11 ve daha fazla alması durumunda ise rakibi kendi ihale rakamına batırabilir.

Oyun içerisinde kesinlikle parti yapmayın, yoksa ihale bedeline batarsınız. Yani sizden önceki oyuncunun attığı kağıdı rakam olarak mutlaka geçmelisiniz. Elinizde aynı kağıttan yoksa belirlenen koz ile çakmalısınız. Çakmassanız yine parti olacaktır.

Oyun nasıl biter?

Eşli Batak indir oyununun bitmesi için belirli rakam olmamakla birlikte, 61 en ideal olarak bilinir. Sizde oyunun hem fazla uzun hemde fazla kısa sürmemesi için bu rakamı tercih edebilirsiniz.

Hemen Ve Hızlı Bir Şekilde Eşli Batak indirmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>